Regio-nieuws

Herdenking wapenstilstand op een waardige manier gehouden in onze gemeente Hove

 Zaterdag jl was het 11 november en uiteraard ook in onze gemeente Hove de dag van de herdenking van de wapenstilstand.

Het begon met een eucharistieviering in de St Laurentiuskerk in het centrum en de toespraken van een afvaardiging van het schepencollege en mensen van de KNSB Hove. In zijn toespraak had burgemeester Koen Volckaerts het over ondermeer de leuze NOOIT MEER OORLOG. Deze leuze wordt steeds geroepen op het einde van een oorlog. En toch ontstaan nu nog met de regelmaat van de klok her den der op onze planeet oorlogen, en andere gevechten en conflicten. We moeten het ook niet steeds zo ver van huis zoeken. De laatste jaren waren enkele van onze steden het slachtoffer van zinloos geweld, soms met de ergste gevolgen. Laten we ondanks dit alles de hoop op vrede niet verliezen zei onze Hovese burgemeester. Na de eucharistieviering was er de bloemenhulde aan het monument der gesneuvelden en had de cultuurdienst van onze gemeente nog voor een unieke muzikale voorstelling gezorgd van Lien Kooijman en Bart Vanpeteghem in zaal Da Capo in Hove. En ondanks het gure novemberweer kwam er ook dit jaar weel veel volk naar de herdenking van de wapenstilstand in onze gemeente Hove. De toespraak van onze burgemeester kan je nalezen op onze facebookpagina en ons interview met Lien en Bart voor hun optreden Den Grooten oorlog tussen de patatten hoor je zaterdag as op onze lokale frekwentie in inforadio.

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove