Regio-nieuws

Heemkundige kring De Markgraaf organiseert tentoonstelling over Eerste Wereldoorlog in onze gemeente Hove.

De Markgraaf, de heemkundige kring van Hove, staat dit weekend stil bij de Eerste Wereldoorlog.

Dat doen ze met een tentoonstelling over Krijgsgevangene Hovenaars, gesneuvelde Hovenaars of soldaten in Hove en gevluchte Hovenaars. Uw lokale radio Frekwent ging gisteren al een kijkje nemen in het cultureel centrum De Markgraaf en kwam er heel wat nieuwe dingen te weten over de eerste wereldoorlog in onze gemeente. Een knap ingerichte tentoonstelling met heel wat foto’s, een diavoorstelling en met vragen kan je altijd terecht bij de mensen van de Heemkundige kring die ter plaatse aanwezig zijn. Zelfs verschillende bajonetten, een loopgravendolk en nog meer van deze dingen kan je er gaan bekijken. Om maar te zwijgen van de schitterende maquette van de loopgraven die je er kan gaan bewonderen. Deze mooie tentoonstelling is ook vandaag nog te bezoeken in het cultureel centrum De Markgraaf in de Kapelstraat in onze gemeente Hove tot 17u vanavond. Voor meer informatie erover kan je ook terecht op het tel 0494/30 57 57. De tentoonstelling is gratis, maar een klein bijdrage wordt in dank aanvaard zeggen ze bij de heemkundige kring in onze gemeente Hove

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove