Regio-nieuws

Geen achteruit for Life dit jaar vanuit de gemeente Hove

Nu het einde van het jaar stilletjesaan in zicht komt, komt ook Music For Life er weer aan.

De vorige jaren organiseerden Serge De Stobbeleere samen met zijn echtgenote en de mensen van vzw De Tuimel uit Berchem jaarlijks een Achteruit wandeltocht voor het goede doel vanuit onze gemeente Hove naar het recreatiegebied De Schorre in Boom voor Music For Life. Het was een jaarlijkse traditie geworden, maar dit kan dit jaar niet doorgaan zegt Serge. De rede daarvoor is dat het Music For Life centrum dit jaar in het domein Puyenbroek in Wachtebeke doorgaat en dat is 45 km van onze gemeente Hove. Dus niet haalbaar zegt Serge. Wat natuurlijk niet wil zeggen dat we dit jaar niets doen. Dit jaar gaan we niet wandelen maar eten. Het wordt een Spaghetti For Life op zondag 17 december in de gebouwen van de vzw De Tuimel in Berchem aan de Auwersstraat waar je meteen ook de kans krijgt om de vzw ter plaatste beter te leren kennen. Uiteraard is iedereen welkom om mee te komen eten voor het Goede doel. Alle informatie erover vindt je op de website www.detuimel.be.

 

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove