Regio-nieuws

Provincie Antwerpen plant bos in onze gemeente Hove

Tussen het Uilenbos en de Lintsesteenweg in onze gemeente Hove op de grens met de gemeente Boechout

heeft de provincie Antwerpen samen met enkele vrijwilligers gisteren een stuk bos van vijfduizend vierkante meter aangelegd dat zich bevind op een priveterrein, ter hoogte van de Lintsesteenweg nummer 393. “Om een fietsbrug op de fietsostrade tussen Antwerpen en Lier te kunnen realiseren, moest de provincie een stukje bos van 4700 vierkante meter op de grens tussen Boechout en Mortsel kappen. We kozen er voor om dit bos te compenseren door zelf op zoek te gaan naar percelen om een nieuw bos aan te planten”, aldus Luk Lemmens, gedeputeerde voor mobiliteit in onze provincie. En zo viel ons oog op ondermeer dit mooie stukje bos aan de Lintsesteenweg en aansluitend op het onlangs geopende Uilenbos vertelde Dhr Lemmens tijdens zijn bezoek aan onze gemeente Hove.

 

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove