Regio-nieuws

Ondanks een stakingsactie van de zwarte pieten halen honderden mensen op een gepast en fijne manier Sinterklaas binnen in de gemeente Hove en de zuidrand van Antwerpen.

Uniek in onze mooie Zuidrand en opnieuw geslaagd.

De Gezinsbond van onze gemeente Hove en vooral de grote vriend van Sinterklaas Stefan Beeldens in onze gemeente heeft gisteren het ontvangst van Sinterklaas in goede banen weten te leiden. Klokslag 11u kwam de trein met daarop Sinterklaas en zijn zwarte pieten aan in het station van de gemeente Hove. Even voordien had Pietelien komen vertellen dat een deel van de zwarte pieten aan het staken waren. Maar gelukkig waren er enkele jongeren van de circusafdeling van Fitopia bereid om deze zware taak over te nemen. En zo kon Sinterklaas met een gerust gemoed ontvangen worden door Stefan en de mensen van de gezinsbond. Vanaan het station van de gemeente Hove trok het dan in stoet over een verkeersvrij gemaakte Kapelstraat naar het centrum van de gemeente Hove voor de jaarlijkse snoepworp die ook dit jaar weer werd gesponserd door ondermeer Superette Brandtfood en het Immobielienkantoor van de gemeente Hove Immo Casco. We hoorden van veiligheidscoordinator Tom Bellens vertellen dat ondanks de grote toeloop van meer dan 500 ouders en kinderen de reis van het station naar het centrum goed verlopen was. En ook wij van radio Frekwent zijn het afgelopen jaar braaf geweest en mochten even op de schoot bij Sinterklaas en hoorden daar dat er dit jaar ook in onze zuidrand en de gemeente Hove gelukkig GEEN stoute kinderen gevonden werden.

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove