Regio-nieuws

Culinaire wandeling langs twaalf middenstandszaken tijdens wandeling van de Smaak in onze gemeente Hove

Het is weer eens wat anders en zo leer je onze handelszaken eens op een andere manier kennen waren de meest voorkomende reakties op deze 1e wandeling van de smaak in de gemeente Hove.

Of er nu echt veel volk in de zaken is geweest kunnen we moeilijk vertellen. De wandeling ging over een hele dag. Maar algemeen konden we toch telkens we voorbij een deelnemende zaak kwamen veel volk waarnemen.En rond de middag was er al zowiezo veel volk in het centrum van de gemeente door de aankomst van Sinterklaas. Maar algemeen bekeken kunnen we aannemen dat deze actie zeker geslaagd is en voor herhaling vatbaar is. De deelnemende handelszaken waar je in onze gemeente Hove zaterdag jl buiten een gezellige babbel en een nieuwgierige blik in de zaak zelf ook kon genieten van een lekker proevertje waren Tea Social Club – De Laet & Van Haver – Casa Di Speranza – Clatervis – Optiek Ineke – Frituur ’T Centrum – Bakkerij ’T Bieke – Hove sanitair – Elektro Sergeyssels – Brandtfood – Café Den Drijhoek en The Cook Stays Raw Wine For Gentle People. Uw lokale radio was erbij en we hadden er een gezellige babbel over met medeorganisator Jarl Vanden Broeck

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove