Regio-nieuws

Gratis met de feestbus van oud naar nieuw ook in onze gemeente Hove

De gemeente Hove brengt feestbeesten gratis van en naar hun feestbestemming met de feestbussen van De Lijn.

Feestbus 8 voert je dit jaar mee van Waarloos naar Antwerpen langs onze gemeente. Het oudejaarsnachtbiljet wordt deze editie als ticket via sms uitgereikt. Je hoeft dus niet meer naar de gemeente om je biljet op te halen. Op de website van de gemeente staat een link naar het registratieportaal van De Lijn. Registratie is mogelijk van 1 tot 30 december. Na registratie krijg je een e-mail van De Lijn met de instructies voor de activatie van je sms-oudjaarsticket. Je kan tot maximum vier gezinsleden registreren onder één gsm-nummer. Belangrijk is wel dat iedereen alle verplaatsingen samen maakt, elke reiziger dient namelijk over een geldig vervoerbewijs te beschikken. Abonnees rijden sowieso gratis zonder extra biljet. Het ticket is geldig van 31 december 18.00 uur tot 1 januari 2018 23.59 uur. Je mag binnen de geldigheidsperiode zoveel verplaatsingen maken als je wil. Je activeert je ticket door ‘EVENT’ te sturen naar het nummer 4884 vóór je op de bus of tram stapt. Per ticket wordt er een kost van 0,15 EUR aangerekend door je provider. Indien je je niet wil registreren, kan je nog altijd terecht in de Lijnwinkels of bij de chauffeur om je oudejaarsnachtbiljet aan te kopen aan de prijs van 3 EUR Meer informatie vind je via het Infonummer van De Lijn : tel. 070 / 22 02 00. Of via de website www.delijn.be/oudjaar

 

 

Zoeken

 

Volg-ons-op-facebook

Het Weer

Verkeersinfo

 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Ring 1 Antwerpen (R1): File ter hoogte van Antwerpen-Centrum

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:25 pm

  Op dit moment staat er in totaal 16 km file op de snelwegen in Vlaanderen. Dat is relatief weinig voor een werkdag op dit moment. De trend is stabiel

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:23 pm

  Ring 2 Antwerpen (R1): File vanaf Antwerpen-West tot Borgerhout

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 15:18 pm

  E17 - A14: Gent -> Antwerpen: File vanaf Zwijndrecht tot Antwerpen-West

  Read more...
 • Dec 18, 2017 | 13:38 pm

  E313 - A13: Ranst -> Antwerpen: Defect voertuig ter hoogte van Wommelgem

  Read more...

Met dank aan :

omnibus small

pg-i small

pub400

gemhove